Motivováni k výjimečnosti

Jsme tým hrdých, odhodlaných a kvalifikovaných lidí se špičkovým výrobním vybavením. Neustále klademe důraz na kvalitu a osvědčený systém její kontroly. To vše, včetně dlouholetých zkušeností týmu a pevné pozici na trhu se součástkami nás motivuje dosahovat výjimečnosti.

Hodnoty, na kterých naše firma stojí – kvalita, partnerství a odpovědnost – jsou pro nás výzvou a motivují nás , abychom svým zákazníkům, dodavatelům a i společnosti jako celku nabízeli naprosto výjimečné služby.

Přečtěte si více
Naše produkty

Výjimečnost pro nás znamená vývoj a výrobu produktů splňujících nejvyšší standardy kvality. Působíme především v následujících třech oborech:

Přečtěte si více
Výroba

Náš špičkový výrobní proces můžeme charakterizovat následovně:

  • Stoprocentní, automatizovaný se zpětnou sledovatelností až na úroveň jednotlivých součástek s možností automatického zablokování vadného dílu.
  • Automatické SMT linky překonávající automobilové standardy, přesné selektivní pájení součástek v dusíkové atmosféře, automatické lakovací linky, 100% testování všech výrobků a v neposlední řadě kreativní robotické systémy pracující v řízených klimatických podmínkách, kde je vliv prostředí a nečistot eliminován na minimum.
  • Proces s robustním systémem řízení kvality ve výrobě kde je velký důraz kladen na kvalitu a dodržování jednotlivých standardů, proces s vyhrazenými pracovníky pro kontrolu kvality v jednotlivých projektech, proces s uzavřenou smyčkou pro neustálé zlepšování a bezvadné dodávky zákazníkům.

Přečtěte si více
Video o firmě

Jak dosahujeme výjimečnosti:

Formou virtuální prohlídky našeho výrobního závodu Vám představíme náš tým, výrobky a naše možnosti.

Kde nás najdete